9. kolo FORTUNA ČFL B

Zápská mašina se zadřela

TJ Slovan Velvary - SK Zápy 2 : 0 ( 0 : 0 )

Až v devátém kole sezony zaznamenali zápští válečníci první porážku.

Jako již tradičně se nám proti soupeři z Velvar, respektive proti pojízdnému cirkusu Martina Pýchy, nedaří.

První poločas byl vyrovnaný, dokonce jsme první půlhodinu měli optickou převahu. Své šance jsme ale nevyužili, a tak nás soupeř v poločase druhém dvakrát potrestal a body zůstaly ve Velvarech.

A protože naši pronásledovatelé ze Živanic v neděli proti B týmu Liberce nezaváhali, museli jsme, ač neradi, opustit první příčku tabulky.

Možnost k nápravě budeme mít v neděli 13. října, kdy od 15:30 hostíme v TeletníkAreně v reprezentační pauze Slovan Liberec B.

Přijďte povzbudit, pokochat se novou fasádou na hospůdce a doufejme se i zaradovat s novou znělkou po vstřelení domácí branky. Někde po prohře mění trenéry nebo hráče, nám bude stačit změna gólové znělky.